topiarz szkła

Zakres obowiązków:

Prowadzenie zasypu zestawów surowcowych do pieców i wanien szklarskich, przy zachowaniu właściwej  kolejności dozowania, częstotliwości zasypów i odpowiednich parametrów procesu,

Prowadzenie procesu wytopu masy szklanej,

Prowadzenie procesu i obsługa agregatów do odprężania wyrobów szklarskich,

Prowadzenie i obsługa agregatów i urządzeń pomocniczych:

  1.  obsługa kruszarki szczękowej,
  2.  zbieranie stłuczki przywarsztatowej i na wannach szklarskich,
  3.  obsługa kotłów odzysknicowych i zasilanej z nich sieci cieplnej,
  4.  obsługa instalacji odpylania spalin,
  5. wygrzewanie donic i pierścieni,
  6. przewożenie pras na II i III zmianie roboczej.

Obsługa pieców szklarskich pod względem energetycznym.

Oferujemy:

–    ciekawą pracę w doświadczonym zespole

–    możliwość rozwoju zawodowego zdobywania nowych umiejętności

–    umowę o pracę bezpośrednio w firmie,

–    atrakcyjne wynagrodzenie (premię + świadczenia)

–    dodatkowy pakiet socjalny

–    praca w systemie 3 zmianowym o zmiennym czasie wolnym

–    oferta dotyczy pracy stałej.

Wymagania:

Mile widziane:

wykształcenie: zawodowe –  hutnicze , ewentualnie mechaniczne lub pokrewne,