Projekty
Indywidualne

Huta Szkła w Jaśle S.A. specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego. Obok szyb reflektorowych i soczewek sygnalizacyjnych produkujemy szeroki asortyment w tym szkło gospodarcze bezbarwne jak i barwione w masie.
Dla naszych klientów produkujemy zarówno szkło techniczne jak i gospodarcze.
Na zlecenia zewnętrzne wykonujemy również formy stalowe bądź żeliwne.

Własny dział konstrukcyjny oraz odpowiedni park maszynowy pozwalają na realizację zarówno małych jak i bardzo dużych zamówień.
Jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo różnorodny asortyment produktów ze szkła prasowanego.
Aby rozpocząć współpracę wystarczy dostarczyć do naszego zakładu rysunek techniczny, model 3D szyby lub zgłosić się z pomysłem. My wykonamywszelkie niezbędne czynności.
Huta Szkła w Jaśle posiada dobrze wyposażony i rozbudowany wydział konstrukcyjno-mechaniczny pozwalający na wykonanie każdego rodzaju oprzyrządowania.
Gwarancją jakości naszych produktów jest posiadanie przez Hutę normy ISO 9001:2000 wydanej przez TUV Rheinland.

Szkło Techniczne

Szyby reflektorowe

Wszystkich koneserów i posiadaczy starszych samochodów zapraszamy do współpracy. Odtworzymy najbardziej wymagającą szybę reflektorową.

Szkło Gospodarcze

Szkło gospodarcze

Dla naszych klientów realizujemy szeroki asortyment wyrobów ze szkła gospodarczego. Ze względu na specyfikę i dużą elastyczność Huty jesteśmy w stanie podjąć się realizacji tak małych jak i dużych zleceń.

Formy

Formy

Posiadamy dobrze wyposażony i rozbudowany wydział konstrukcyjno-mechaniczny pozwalający na wykonanie każdego rodzaju oprzyrządowania.

Wykonujemy formy na zlecenie klientów zewnętrznych.

Nasi klienci