Projekty indywidualne

Huta Szkła w Jaśle S.A. specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego. Obok szyb reflektorowych i soczewek sygnalizacyjnych produkujemy szeroki asortyment w tym szkło gospodarcze bezbarwne jak i barwione w masie.

Dla naszych klientów produkujemy zarówno szkło techniczne jak i gospodarcze. Na zlecenia zewnętrzne wykonujemy również formy stalowe bądź żeliwne.

Własny dział konstrukcyjny oraz odpowiedni park maszynowy pozwalają na realizację zarówno małych jak i bardzo dużych zamówień. Jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo różnorodny asortyment produktów ze szkła prasowanego.

Aby rozpocząć współpracę wystarczy dostarczyć do naszego zakładu rysunek techniczny, model 3D szyby lub zgłosić się z pomysłem. My wykonamy wszelkie niezbędne czynności.

Huta Szkła w Jaśle posiada dobrze wyposażony i rozbudowany wydział konstrukcyjno-mechaniczny pozwalający na wykonanie każdego rodzaju oprzyrządowania.

Gwarancją jakości naszych produktów jest posiadanie przez Hutę normy ISO 9001:2000 wydanej przez TUV Rheinland.

Szyby reflektorowe

Szkło techniczne

Wszystkich koneserów i posiadaczy starszych samochodów zapraszamy do współpracy. Odtworzymy najbardziej wymagającą szybę reflektorową.

Szkło gospodarcze

Szkło gospodarcze

Dla naszych klientów realizujemy szeroki asortyment wyrobów ze szkła gospodarczego. Ze względu na specyfikę i dużą elastyczność Huty jesteśmy w stanie podjąć się realizacji tak małych jak i dużych zleceń.

Formy

Formy

Posiadamy dobrze wyposażony i rozbudowany wydział konstrukcyjno-mechaniczny pozwalający na wykonanie każdego rodzaju oprzyrządowania.